Inovační firma
Zlínského kraje 2016

Titul Inovační firma Zlínského kraje 2016 obhájila otrokovická společnost Avex Steel Products s.r.o. za vlastní vývoj a výrobu speciálních skladovacích palet a systémů. Čestná uznání pak obdržely společnosti MESIT aerospace, s.r.o. z Uherského Hradiště a TNS SERVIS s.r.o. ze Slušovic. Slavností vyhlášení soutěže, jejímž cílem je ocenit firmy z regionu, kterým se díky inovacím podařilo výrazným způsobem rozvinout své podnikání, se uskutečnilo 8. června 2016 v Kongresovém a kulturním centru Otrokovická BESEDA

Inovační firma 
Zlínského kraje 2016

Avex Steel Products s. r. o

MESIT aerospace, s.r.o.

TNS SERVIS s.r.o.

PARZLICH s.r.o

KOMA MODULAR s.r.o.

Přihlášené firmy 2016

PARZLICH s.r.o (Hulín) 

se zaměřuje na výrobu extrudovaných výrobků z polymerních materiálů s důrazem na vysokou užitnou hodnotu s použitím speciálních materiálů, inovativních výrobních postupů, nebo směřujících do nových aplikací. Kromě tradičních oblastí použití v automobilovém a obalovém průmyslu se zaměřili na rozvoj materiálů pro oblast 3D tisku, kde dodávají materiály pod označením Fillamentum na trhy po celém světě. Od loňska také působí ve zdravotnictví a do budoucna vidí tuhle oblast jako velmi důležitý směr rozvoje firmy.

 Sběrné suroviny (Uherské Hradiště)

působí na českém trhu od roku 2000 a je významnou společností podnikající v oblasti nakládání s odpady. Poskytuje komplexní služby v odpadovém hospodářství, zajišťuje likvidaci a výkup široké škály odpadů.

KOMA MODULAR s.r.o. (Vizovice)

je specialista na modulární výstavbu. Modulární systém KOMA svojí jedinečnou flexibilností téměř okamžitě umožní hodnotnou investici do staveb pro vzdělávání, podnikání, ubytování, gastronomii, výstavnictví, ... prostě do jakékoliv stavby, kterou podnikatel nebo provozovatel pro svoji činnost potřebuje. KOMA systém je jednoduše více než prostor. Je to efektivní investice.  

PRIMA BILAVČÍK, s.r.o. (Uherský Brod)

je největším nezávislým dodavatelem délkové měřicí techniky a služeb v České republice. Nabízí kompletní sortiment měřidel, strojů a přístrojů pro měření délky, úhlu, teploty, tlaku, vlhkosti, hmotnosti a momentu. Na prestižních veletrzích už získali nejedno ocenění. Připomeňme například Zlatou medaili MSV Brno za přístroj FARO Laser Scanner LS.

HOLOMÝ s.r.o. (Valašské Meziříčí)

Společnost je tradičním českým výrobcem vybavení pro vozy s předností v jízdě, vozy údržby komunikací a pracovní stroje. Mezi širokou nabídkou výrobků nalezneme mj. elektronické sirény, výstražné světelné soupravy, majáky, displeje, směrové aleje nebo například výstražná svítidla, využívající moderní LED technologii. Vlastní vývoj a výrobní základna, více než 75-letá tradice elektronické výroby a zkušený tým pracovníků jsou zárukou vysoké kvality a konkurenceschopných výrobků a služeb.

MESIT aerospace, s.r.o. (Uherské Hradiště)

se zabývá vývojem, výrobou a servisem leteckých přístrojů, vojenských komunikačních systémů a dopravních systémů. Společnost byla  založena  v roce 1994 jako dceřiná společnost MESIT holding, a. s. a navazuje na více než šedesátiletou tradici výroby letecké techniky. Technická, zkušební a výrobní základna je vybudována pro zabezpečení požadavků náročné letecké výroby a tvoří technologický celek, který zaručuje schopnost produkovat širokou škálu výrobků a služeb pro nejrůznější průmyslové obory.

SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o. (Holešov)

je zaměřen na aktivity v oblasti elektronických komunikací. Základními produkty firmy jsou kabelová televize, multifunkční datové sítě, systémy pro varování obyvatelstva, telemetrie v oblasti životního prostředí, fotovoltaické elektrárny a také systematický výzkum, vývoj a inovace spojené s uvedenými aktivitami

PWO Czech Republic a.s. (Valašské Meziříčí)

Pracovat v PWO znamená podílet se na zvyšování bezpečnosti a komfortu automobilů mnoha světových značek. Svojim zákazníkům nabízí komplexní služby v oblasti vývoje, konstrukce, výroby lisovacích nástrojů a kovových komponentů. Firma PWO Czech Republic a.s. sídlící ve Valašském Meziříčí je součástí německého koncernu PWO s pobočkami v Kanadě, Číně a Mexiku.

ELKO EP, s.r.o. (Holešov)

vyrábí modulové elektronické přístroje již přes 20 let. V posledních letech se stále více zaměřuje na vývoj a realizaci inteligentních systémů domácností, hotelů i velkých komerčních objektů.

TNS SERVIS s.r.o. (Slušovice)

je česká rodinná firma s 25letou tradicí. Jako profesionální smluvní výrobce se specializuje na zakázkovou sériovou výrobu a montáž pro elektronický, automobilový a spotřební průmysl. Prostřednictvím vývojové oddělení firmy nabízí svým zákazníkům vývoj a aplikaci vyspělých robotických pracovišť, včetně chytrých kamerových systémů. Nově svoje služby rozšířili o nabídku kusové kovovýroby a svářečské práce.  V současné době zaměstnává okolo 370 lidí.

Avex Steel Products s. r. o (Otrokovice)

 je strojírenská firma zabývající se vývojem a výrobou speciálních skladovacích palet a systémů. Své výrobky vyváží do více než 90 zemí po celém světě, jejich palety bychom našli na 5 kontinentech. Sídlo firmy se nachází v Otrokovicích v průmyslovém areálu TOMA a v současné době zaměstnává 300 vlastních a externích zaměstnanců.

Z STUDIO, spol. s.r.o. (Zlín)

je specialista na komplexní zajištění výroby technických návodů a propagačních tiskovin, od návrhu obsahu tiskoviny a jeho cizojazyčného překladu přes grafické zpracování až po tisk, ruční kompletaci, skladování a distribuci. Nově přichází s webovými a mobilními aplikacemi na tvorbu fotoproduktů (Fokapo, ZetBook, ZetSet).

Mave, spol. s.r.o. (Liptál)

Společnost Mave, vznikla v polovině roku 1990 a v průběhu let se vyprofilovala jejich výrobní činnost na vestavby sedadel do užitkových automobilů (rozšíření počtu sedadel ze 3 až na 9 ), úpravy vozidel pro převoz imobilních osob – vozíčkářů a stavba malých autobusů ,městských  nízkopodlažních ( také vhodné pro až 6 vozíčkáře ), příměstských a vyhlídkových. Vyhlídkové autobusy jsou v provedení pro 8 – 34 cestujících, mají elektricky shrnovanou plachtovou střechu a spouštěcí okna, umožňují celoroční provoz, ale jsou i v provedení bez oken.  Jedná se o jednotlivé stavby na zakázku. V současné době ještě vyrábí nájezdové plošiny a držáky rezervního kola. 

Vítěz
soutěže
Avex Steel Products s. r. o.

Inovační firma
Zlínského kraje 2016

Avex Steel Products s. r. o.

Strojírenská firma zabývající se vývojem a výrobou speciálních skladovacích palet a systémů. Své výrobky vyváží do více než 90 zemí po celém světě, jejich palety bychom našli na 5 kontinentech. Sídlo firmy se nachází v Otrokovicích v průmyslovém areálu TOMA a v současné době zaměstnává přes 300 vlastních a externích zaměstnanců.


číst více
MESIT aerospace, s.r.o.

Čestné uznání Inovační firma
Zlínského kraje 2016

MESIT aerospace, s.r.o.

Se zabývá vývojem, výrobou a servisem leteckých přístrojů, vojenských komunikačních systémů a dopravních systémů. Společnost byla  založena  v roce 1994 jako dceřiná společnost MESIT holding, a. s. a navazuje na více než šedesátiletou tradici výroby letecké techniky. Technická, zkušební a výrobní základna je vybudována pro zabezpečení 


číst více
TNS SERVIS s.r.o.

Čestné uznání Inovační firma
Zlínského kraje 2016

TNS SERVIS s.r.o.

Je česká rodinná firma s 25letou tradicí. Jako profesionální smluvní výrobce se specializuje na zakázkovou sériovou výrobu a montáž pro elektronický, automobilový a spotřební průmysl. Prostřednictvím vývojové oddělení firmy nabízí svým zákazníkům vývoj a aplikaci vyspělých robotických pracovišť, včetně chytrých kamerových systémů. Nově svoje služby rozšířili o nabídku kusové kovovýroby a svářečské práce. V současné době zaměstnává okolo 370 lidí.


číst více

Galerie